Wyniki lotów 2022



Start | Kalendarium lotów | Pliki do druku



Loty gołębi młodych:

KOŁOBRZEG


KOŁOBRZEG II


KAMIEŃ POMORSKI


KOŁBASKOWO


Wyniki młode 2022.




Loty gołębi dorosłych:



BIAŁOGARD


NOWOGARD


MODRZEWIE


TETEROW


HAMBURG


TETEROW II


ZEVEN


HAMBURG II


HAMBURG-rejon


ZEVEN-rejon


GRANSEE


Wyniki w klasach.


HAMBURG II-rejon


BAD BENTHEIM


BAD BENTHEIM-okręg


GRANSEE II


HAMBURG III


Wyniki w klasach po 12 locie.


BAD BENTHEIM II


HAMBURG III-rejon


Wyniki w klasach po 13 locie.





Wyniki lotów 2021



Start | Kalendarium lotów | Pliki do druku



Loty gołębi młodych:

BIAŁOGARD

NOWOGARD

MODRZEWIE

MODRZEWIE II

NEUBRANDENBURG



Loty gołębi dorosłych:

BIAŁOGARD

NOWOGARD

TETEROW

HAMBURG

TETEROW II

ZEVEN

GRANSEE

Wyniki w klasach.

NEUBRANDENBURG

TELGTE

GRANSEE II

TELGTE II

Wyniki w klasach.

Wyniki w klasach całość.

TELGTE-okręg




Wyniki lotów 2020



Loty gołębi młodych:

BIAŁOGARD

NOWOGARD | 30.08.2020

KOŁBASKOWO | 06.09.2020

KOŁBASKOWO II | 13.09.2020

PASEWALK | 20.09.2020



Loty gołębi dorosłych:

KOŁOBRZEG | 17.05.2020

NOWOGARD | 24.05.2020

TETEROW | 30.05.2020

TETEROW II | 07.06.2020

TETEROW III | 14.06.2020

HAMBURG | 21.06.2020

TETEROW IV | 28.06.2020

BAD BENTHEIM | 05.07.2020

Wyniki w klasach.

HAMBURG II | 12.07.2020

BAD BENTHEIM II| 19.07.2020

TETEROW V | 25.07.2020

Wyniki w klasach po 11 locie.

HAMBURG III | 02.08.2020

Wyniki w klasach po 12 locie.







   Wyniki lotów 2019  
 
 
   



Loty gołębi młodych:

BIAŁOGARD |17.08.2019

NOWOGARD | 24.08.2019

NOWOGARD II | 31.08.2019

KOŁBASKOWO | 07.09.2019

NEUBRANDENBURG | 14.09.2019



Loty gołębi dorosłych:

BIAŁOGARD |28.04.2019

NOWOGARD | 05.05.2019

KOŁBASKOWO | 12.05.2019

GRANSSE | 19.05.2019

SOLTAU | 26.05.2019

SOLTAU II | 02.06.2019

GRANSSE II| 09.06.2019

SOLTAU III | 16.06.2019

GRANSSE III| 23.06.2019

GRANSSE IV| 30.06.2019

BAD BENTHEIM | 07.07.2019

BAD BENTHEIM II| 14.07.2019

GRANSSE V| 20.07.2019

Wyniki w klasach.






   Wyniki lotów 2018  
 
 
   



Klasyfikacja oddziału Lębork 2018.
POBIERZ (.doc) | POBIERZ (.pdf)




Loty gołębi młodych:

Wyniki końcowe.


BIAŁOGARD |18.08.2018

KAMIEŃ POMORSKI | 25.08.2018

STARGARD | 02.09.2018

KOŁBASKOWO | 09.09.2018

GRANSSE | 16.09.2018

WARSZAWA | 16.09.2018


Loty gołębi dorosłych:

BIAŁOGARD | 29.04.2018

STARGARD | 06.05.2018

GRANSSE | 13.05.2018

GRANSSE II | 20.05.2018

PEINE | 27.05.2018

GRANSSE III | 03.06.2018

PEINE II | 10.06.2018

PEINE III | 17.06.2018

GRANSSE IV | 24.06.2018

Bad Bentheim 1 | 01.07.2018

GRANSSE V | 08.07.2018

Bad Bentheim 2 | 15.07.2018

PEINE IV | 22.07.2018

Wyniki końcowe - 2018

Klasyfikacja rocznych siadająca „5” z całości .
POBIERZ (.doc) | POBIERZ (.pdf)




   Wyniki lotów 2017  
 
 
   



Loty gołębi młodych:

Białogard |12.08.2017

NOWOGARD | 20.08.2017

STARGARD | 27.08.2017

KOŁBASKOWO | 03.09.2017

NEUBRANDENBURG | 10.09.2017

GÓRA ŚWIĘTEJ ANNY | 01.10.2017


Loty gołębi dorosłych:

Wyniki końcowe.


BIAŁOGARD | 29.04.2017

NOWOGARD | 03.05.2017

KOŁBASKOWO | 07.05.2017

ORANIENBURG | 14.05.2017

PEINE | 21.05.2017

PEINE II | 28.05.2017

TETEROW | 04.06.2017

PEINE III | 11.06.2017

PEINE IV | 18.06.2017

ORANIENBURG II | 25.06.2017

BAD BENTHEIM | 02.07.2017

TETEROW II | 09.07.2017

BAD BENTHEIM II | 16.07.2017

ORANIENBURG III | 23.07.2017

BAD BENTHEIM - okręg | 02.07.2017

NOWOGARD II | 30.07.2017

BAD BENTHEIM III | 30.07.2017

BAD BENTHEIM II - okręg | 16.07.2017

BAD BENTHEIM II - rejon | 16.07.2017

BRUKSELA | 29.07.2017

BRUKSELA - okręg | 29.07.2017

BAD BENTHEIM III - okręg | 30.07.2017

BAD BENTHEIM III - rejon | 30.07.2017





   Wyniki lotów 2016  
 
 
   



Loty gołębi młodych:

BIAŁOGARD | 14.08.2016

NOWOGARD | 21.08.2016

STARGARD SZCZECIŃSKI | 28.08.2016

STARGARD SZCZECIŃSKI II | 03.09.2016

ORANIENBURG | 11.09.2016



Loty gołębi dorosłych:

Końcowe wyniki i optymalne kategorie.


BIAŁOGARD | 01.05.2016

NOWOGARD | 08.05.2016

STARGARD SZCZECIŃSKI | 15.05.2016

ORANIENBURG | 22.05.2016

ORANIENBURG 2 | 29.05.2016

PEINE | 05.06.2016

ORANIENBURG 3 | 12.06.2016

PEINE II | 19.06.2016

PEINE III | 26.06.2016

ORANIENBURG 4 | 03.07.2016

BAD BENTHEIM | 10.07.2016

ORANIENBURG 5 | 17.07.2016

NEUBRANDENBURG | 25.07.2016

ORANIENBURG 6 | 31.07.2016



   Wyniki lotów 2015  
 
 
   


Loty gołębi młodych:

KOŁOBRZEG | 09.08.2015

PŁOTY | 15.08.2015

STARGARD SZCZECIŃSKI | 23.08.2015

KOŁBASKOWO | 30.08.2015

KOŁBASKOWO II | 06.09.2015

WADOWICE - lot dodatkowy | 13.09.2015



Loty gołębi dorosłych:

MARATONY - loty rejonowe

Klasyfikacja rocznych siadająca „5” z całości .
POBIERZ (.doc) | POBIERZ (.pdf)

Klasyfikacja rocznych siadająca „4” z całości .
POBIERZ (.doc) | POBIERZ (.pdf)

KARLINO | 26.04.2015

PŁOTY | 03.05.2015

STARGARD SZCZECIŃSKI | 10.05.2015

ORANIENBURG | 16.05.2015

PEINE | 24.05.2015

ORANIENBURG II | 31.05.2015

PEINE II | 07.06.2015

PEINE III | 14.06.2015

ORANIENBURG III | 21.06.2015

BAD BENTHEIM | 28.06.2015

ORANIENBURG IV | 05.07.2015

BAD BENTHEIM II | 12.07.2015

ORANIENBURG V | 19.07.2015

BAD BENTHEIM III | 26.07.2015

   Wyniki lotów 2014  
 
 
   


Zestawienie mistrzostw Oddziału 2014.
POBIERZ (.doc) | POBIERZ (.pdf)

Loty gołębi młodych:

KARLINO |10.08.2014

PŁOTY | 17.08.2014

STARGARD SZCZECIŃSKI | 24.08.2014

STARGARD SZCZECIŃSKI | 31.08.2014

NEUBRANDENBURG | 07.09.2014

Loty gołębi dorosłych:

BIAŁOGARD | 27.04.2014

PŁOTY | 04.05.2014

STARGARD SZCZECIŃSKI |11.05.2014

BRAUNSCHWEIG |18.05.2014

ORANIENBURG |25.05.2014

BRAUNSCHWEIG II |01.06.2014

BRAUNSCHWEIG III |08.06.2014

ORANIENBURG II |15.06.2014

BAD BETHEIN |22.06.2014

BAD BETHEIN II |06.07.2014

ORANIENBURG III |13.07.2014

BAD BETHEIN III |20.07.2014

BRAUNSCHWEIG IV |27.07.2014

Zestawienie mistrzostw Oddziału gołębi rocznych po 14 locie.
POBIERZ (.doc) | POBIERZ (.pdf)

Zestawienie mistrzostw sponsorowanych.
POBIERZ (.doc) | POBIERZ (.pdf)

Mistrzostwa połaczonych oddziałów z lotów 500+

Maratony - loty rejonowe.

   Wyniki lotów 2013  
 
 
   



Zestawienie mistrzostw Oddziału za 2013 rok.
POBIERZ (.doc) | POBIERZ (.pdf)


Loty gołębi młodych:

Białogard |11.08.2013
Płoty | 18.08.2013
Stargard Szczeciński|25.08.2013
Stargard Szczeciński II|01.09.2013
Oranienburg|08.09.2013

Klasyfikacja po locie z Hamburga: POBIERZ (.doc)


Loty goołębi dorosłych:

KARLINO | 01.05.2013
PŁOTY | 05.05.2013
KARLINO II | 15.05.2013
ORANIENBURG | 19.05.2013
ORANIENBURG II | 27.05.2013
BRAUNSCHWEIG I | 02.06.2013
ORANIENBURG III | 16.06.2013
ORANIENBURG IV | 23.06.2013
BADBENTHEIM I | 30.06.2013
ORANIENBURG V | 07.07.2013
BADBENTHEIM II | 13.07.2013
ORANIENBURG VI | 21.07.2013
BADBENTHEIM III | 27.07.2013


BADBENTHEIM I-Rejon | 30.06.2013
BADBENTHEIM II-Rejon | 13.07.2013
BADBENTHEIM III-Rejon | 27.07.2013


   Wyniki lotów 2012  
 
 
   

Zestawienie mistrzostw Oddziału za 2012 rok.
POBIERZ (.doc) | POBIERZ (.pdf)

Loty gołębi młodych:

Kołobrzeg I |12.08.2012
Kołobrzeg II |19.08.2012
Kamień Pomorski|26.08.2012
Kamień PomorskiII|02.09.2012
Rostock |09.09.2012
Lotniki po 5 locie |09.09.2012
Wyniki po 5 locie z list sekcyjnych |



Loty gołębi dorosłych:

Kołobrzeg|29.04.2012
Kamień Pomorski|06.05.2012
Rostock I |13.05.2012
Elmshorn I |20.05.2012
Rostock II |27.05.2012
Elmshorn II |03.06.2012
Rostock III |10.06.2012
Elmshorn III |17.06.2012
Rostock IV |24.06.2012
Ibbenburen I |30.06.2012
Rostock V |08.07.2012
Ibbenburen II |14.07.2012
Ibbenburen I-REJON|30.06.2012
Rostock VI |22.07.2012
Ibbenburen II-REJON|14.07.2012
Ibbenburen III |29.07.2012
Ibbenburen III-REJON|29.07.2012


 
    Wyniki lotów 2011

Loty gołębi młodych:

Białogard|14.08.2011
Nowogard|21.08.2011
Kamień Pomorski|28.08.2011
Stargard Szczeciński|04.09.2011
GMP po 4 - locie
Neubrandenburg|11.09.2011

Klasyfikacja po 5 locie z list sekcyjnych: POBIERZ (.doc) | POBIERZ (.pdf)



Loty gołębi dorosłych:

Świdwin|01.05.2011
Nowogard|08.05.2011
Stargard Szczeciński|15.05.2011
Neuruppin|22.05.2011
Peine|29.05.2011
Neuruppin II|05.06.2011
Peine II|12.06.2011
Klasyfikacja po 7 locie: POBIERZ (.doc) | POBIERZ (.pdf)
Peine III|19.06.2011
Neuruppin III|26.06.2011
Ibbenburen I|4.07.2011
Neuruppin IV|10.07.2011
Klasyfikacja po 11 locie: POBIERZ (.doc) | POBIERZ (.pdf)
Neuruppin V|17.07.2011
Ibbenburen I-REJON|4.07.2011
Ibbenburen II|23.07.2011
Klasyfikacja po 13 locie: POBIERZ (.doc) | POBIERZ (.pdf)
Ibbenburen II-REJON|4.07.2011
Ibbenburen III-REJON|31.07.2011